Łamigłówka Cast Loop - poziom 1/6

Łamigłówki Cast Puzzle
29.99
PLN
Łamigłówka Cast Loop - poziom 1/6
Łamigłówka Cast Loop - poziom 1/6
  • promocja
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
natychmiast
Cena: 29,99 zł 44,00 zł
Cena netto: 24,38 zł
Cena w innych sklepach: 49,00 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 1368)
Kod produktu:

101500

Producent:
Hanayama
Stopień trudności: ŁATWA
Zadanie: Rozdziel 2 części i złóż z powrotem.

Cast Loop został zaprojektowany przez Fina - Vese Timonena. Jest on mu szczególnie drogi, gdyż został oparty na pomyśle zagadki - pierścionka, którego zrobił dla swojej dziewczyny. Jednym z uroków tej łamigłówki jest to, że można ją zginać w momencie gdy dwie części są perfekcyjnie dopasowane.
Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY.
Spraw komuś prezent, który inspiruje do myślenia
i stanowi nie lada wyzwanie!
Wystaw swój spryt oraz intelekt na ciężką próbę!

 

Pudełko zawiera 1 szt. łamigłówki

 

Gatunek: łamigłówki
Rodzaj gry: cast puzzle
Liczba graczy: 1
Wiek graczy: od 8 lat
Czas gry: 30 - 60 min.

Produkty powiązane

Kostka Rubika 3x3x3 Pyramid Kostka Rubika 3x3x3 Pyramid

Rewelacyjna oryginalna kostka Rubika 3x3x3 Piramid .Nowa wersja kostki 3x3x3 to prawdziwa rewolucja! Kostka wykonana jest całkowicie z plastiku i sprzedawana w nowej wersji opakowania w kształcie piramidy. Kostka, która dostarczy zabawy na długie lata.....

Cena: 31,99 zł 42,00 zł

Eureka Łamigłówka Narrow Escape - poziom 2/4 Eureka Łamigłówka Narrow Escape - poziom 2/4

Stopień trudności: Normalna. Zadanie: Uwolnij brązowy pierścień i załóż go z powrotem. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 29,99 zł 44,00 zł

W2087 Mattel  Karty  UNO  Gra karciana towarzyska  -108+4 karty ! W2087 Mattel Karty UNO Gra karciana towarzyska -108+4 karty !

Karciana gra nie tylko dla dzieci, nr 1 na świecie ! Przygotuj się na dziką frajdę z UNO dzięki tej nowej wersji popularnej gry karcianej! Gra posiada teraz specjalne  3 dzikie karty, dzięki którym gracze mogą wymyślać swoje własne reguły gry!

Cena: 19,99 zł 24,99 zł

Eureka Łamigłówka Scapegrace - poziom 2/4 Eureka Łamigłówka Scapegrace - poziom 2/4

Stopień trudności: Normalna. Zadanie: Uwolnij brązowy pierścień. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 39,99 zł 64,00 zł

Eureka Łamigłówka Triplets - poziom 3/4 Eureka Łamigłówka Triplets - poziom 3/4

Stopień trudności: Trudna. Zadanie: Przesuń pierścień na drugą stronę. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 44,99 zł 69,00 zł

Eureka Łamigłówka Cracknel - poziom 3/4 Eureka Łamigłówka Cracknel - poziom 3/4

Stopień trudności: Trudna. Zadanie: Uwolnij pierścień. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 29,99 zł 44,00 zł

Eureka Łamigłówka Noose - poziom 1/4 Eureka Łamigłówka Noose - poziom 1/4

Stopień trudności: Łatwa. Zadanie: Zdejmij sznurek. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 44,00 zł

Eureka Łamigłówka Superior - poziom 1/4 Eureka Łamigłówka Superior - poziom 1/4

Stopień trudności: Łatwa. Zadanie: Uwolnij pierścień. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 44,00 zł

Eureka Łamigłówka Gordian Knot - poziom 3/4 Eureka Łamigłówka Gordian Knot - poziom 3/4

Stopień trudności: Trudna. Zadanie: Zdejmij sznurek. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 29,99 zł 44,00 zł

Eureka Łamigłówka Bank Tresor Puzzle - poziom 1/4 Eureka Łamigłówka Bank Tresor Puzzle - poziom 1/4

Stopień trudności: Łatwa. Zadanie: Uwolnij monetę. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 11,99 zł 19,00 zł

Eureka Łamigłówka Cross Puzzle - poziom 2/4 Eureka Łamigłówka Cross Puzzle - poziom 2/4

Stopień trudności: Normalna. Zadanie: Rozdziel 2 części. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 11,99 zł 19,00 zł

Eureka Łamigłówka Hemi Spheres - poziom 3/4 Eureka Łamigłówka Hemi Spheres - poziom 3/4

Stopień trudności: Trudna. Zadanie: odwróć półkule do siebie. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 19,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

"Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.".

 

Sklep internetowy od home.pl