W2087 Mattel Karty UNO Gra karciana towarzyska -108+4 karty !

Gry
15.99
PLN
W2087 Mattel Karty UNO Gra karciana towarzyska -108+4 karty !
W2087 Mattel  Karty  UNO  Gra karciana towarzyska  -108+4 karty !
  • promocja
  • nowość
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
1 dzień roboczy
Cena: 15,99 zł 22,99 zł
Cena netto: 13,00 zł
Cena w innych sklepach: 26,99 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 111)
Kod produktu:

W2087

Producent:
Mattel

 Produkt oryginalny licencjonowany !

 Karciana gra nie tylko dla dzieci, nr 1 na świecie ! Przygotuj się na dziką frajdę z UNO dzięki tej nowej wersji popularnej gry karcianej! Gra posiada teraz dodatkowe 3 specjalne dzikie karty, dzięki którym gracze mogą wymyślać swoje własne reguły gry. W zestawie jest też 1 super karta wymiany, dzięki której zamienisz się kartami z dowolnym graczem. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za karty, które zostały w rękach innych graczy. Po wyłożeniu przedostatniej karty gracz musi krzyknąć „UNO”, tzn. „jeden”. Jeśli nie krzyknie i zostanie „zdemaskowany”, będzie musiał wziąć kolejne karty! Dzięki nowym zasadom i możliwościom, rozgrywka jest jeszcze bardziej ekscytująca!

Zawartość - 112 kart:

19 kart Niebieskich - od 0 do 9

19 kart Zielonych - od 0 do 9

19 kart Czerwonych - od 0 do 9

19 kart Żółtych - od 0 do 9

8 kart "Weź Dwie" - po 2 z 4 kolorów

8 kart "Zmiana Kierunku" - po 2 z 4 kolorów

8 kart "Postój" - po 2 w kolorach niebieskim, zielonym, czerwonym i żółtym

4 karty "Wybierz kolor"

4 karty "Wybierz kolor + Weź cztery"

3 karty „Specjalne – wpisz swoje zasady gry”

1 karta „Zamiana z innym graczem”
 

Produkty powiązane

Eureka Łamigłówka Narrow Escape - poziom 2/4 Eureka Łamigłówka Narrow Escape - poziom 2/4

Stopień trudności: Normalna. Zadanie: Uwolnij brązowy pierścień i załóż go z powrotem. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 37,99 zł 44,00 zł

Łamigłówka Cast Loop - poziom 1/6 Łamigłówka Cast Loop - poziom 1/6

Rozdziel 2 części i złóż z powrotem. Hanayama (Japonia) od ponad 70 lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Cena: 36,00 zł 44,00 zł

Eureka Łamigłówka Scapegrace - poziom 2/4 Eureka Łamigłówka Scapegrace - poziom 2/4

Stopień trudności: Normalna. Zadanie: Uwolnij brązowy pierścień. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 55,00 zł 64,00 zł

Eureka Łamigłówka Triplets - poziom 3/4 Eureka Łamigłówka Triplets - poziom 3/4

Stopień trudności: Trudna. Zadanie: Przesuń pierścień na drugą stronę. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 54,99 zł 69,00 zł

Eureka Łamigłówka Cracknel - poziom 3/4 Eureka Łamigłówka Cracknel - poziom 3/4

Stopień trudności: Trudna. Zadanie: Uwolnij pierścień. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 37,99 zł 44,00 zł

Eureka Łamigłówka Noose - poziom 1/4 Eureka Łamigłówka Noose - poziom 1/4

Stopień trudności: Łatwa. Zadanie: Zdejmij sznurek. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 37,99 zł 44,00 zł

Eureka Łamigłówka Superior - poziom 1/4 Eureka Łamigłówka Superior - poziom 1/4

Stopień trudności: Łatwa. Zadanie: Uwolnij pierścień. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 44,00 zł

Eureka Łamigłówka Gordian Knot - poziom 3/4 Eureka Łamigłówka Gordian Knot - poziom 3/4

Stopień trudności: Trudna. Zadanie: Zdejmij sznurek. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 37,99 zł 44,00 zł

Eureka Łamigłówka Bank Tresor Puzzle - poziom 1/4 Eureka Łamigłówka Bank Tresor Puzzle - poziom 1/4

Stopień trudności: Łatwa. Zadanie: Uwolnij monetę. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 19,00 zł

Eureka Łamigłówka Cross Puzzle - poziom 2/4 Eureka Łamigłówka Cross Puzzle - poziom 2/4

Stopień trudności: Normalna. Zadanie: Rozdziel 2 części. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 19,00 zł

Eureka Łamigłówka Hemi Spheres - poziom 3/4 Eureka Łamigłówka Hemi Spheres - poziom 3/4

Stopień trudności: Trudna. Zadanie: odwróć półkule do siebie. Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Cena: 19,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

"Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.".

 

Sklep internetowy od home.pl